boka en resurshundförare!

Personerna på nedanstående lista är diplomerade resurshundförare vid Örkelljunga Utbildningcentrum hund, under perioden 2014-2018.
  • För att läsa mer om utbildningen, klicka här
  • För att läsa mer om arbetet i praktiken, klicka här
  • För att läsa mer om konceptets värdegrund, klicka  här

 
Skåne
Sofie Brodén, www.tassatorpet.se 
Carina Dreffling, www.coolacox.se  
Ulrika Hall ulrikahall@hotmail.com
Frida Hammarlund 
Gunilla Hirwing
Katarina Holst, katarinaholst@hotmail.com 
Jill Jönsson, www.kennellusiras.com  
Emma Laurin, emma.laurin@gmail.com
Olli Linnér, www.o-linner.webnode.se 
Victoria Milosevic Jönsson, victoria.m.jonsson@gmail.com
Jannica Svensson-Wåhgen, www.hundklart.se 
Emma Wahlén
 
Blekinge
Lotta Gustafsson, loozdo76@gmail.com
Nathalie Gustafsson - kennelgng@hotmail.com
Una Käck - www.hundiosen.se 
Nellie Martinsson - spinella.dogacademy@hotmail.com
 
Halland
Rosita Berntsson - www.vovverado.se
Tove Dahl - Tova89@hotmail.com
Jeanette Hallman - www.jeanettehallman.se  
Lena Holm - https://handotasskontraktet1.wordpress.com  
Jeanette Lundmark - Tassatillsammans@hotmail.com
Marie Tönnberg - marie.tonnberg@gmail.com
 
Småland
Jennie Bengtsson, jennie.bengtsson1994@gmail.com
Linda Gustafsson, www.lindagustafsson.se
Frida Hansson, frida.hansson84@hotmail.se
Cecilia Thure, www.hundfiluren.se 
 
Västergötland

Zara Eriksen, zarasolros@live.se 
Linda Lindberg, rottizz@hotmail.com
Karina Ravn, www.fartfylldatassar.se
 
Östergötland
Evelina Biveland, evelinabiveland@hotmail.com
Ida Milton, ida.f.milton@gmail.com
 
Södermanland
Sara Andersson, sara.delvin@gmail.com
Monica Franzén, Elinghem@hotmail.com
Stephanie Hall, steffi.peter@telia.com
Petra Stjärnfeldt, www.omhund.se 
 
Uppland
Charlotte Holm, https://enhjalpandehund.wordpress.com/
Therese Nielsen, tnielsen@live.se
 
Dalarna
Anneli Dahlström, anndal@hotmail.com
Resurshundförare Gunilla Hirwing
Resurshundförare Gunilla Hirwing